کابل های برق  ۲MKABLO  در رنج ولتاژ ۳۰۰ ولت تا ۱ کیلو ولت  موجود می باشد و در انواع تک رشه و چند رشته تولید میشوند. بنا بر نوع پوشش و نیز کارایی آن قابلیت قرار گیری ،‌نصب و راه اندازی در شرایط مختلف محیطی و مکانی قابل اجرا است .

گروهی از این کابل ها بر اساس نوع ساخت و لایه های پوششی و محافظتی خود قابل استفاده در محیط هایی سخت که دمای کار بالای ۹۰ درجه  دارند و فضا های  داخلی و خارجی و فضاهایی که محافظت  مقومت فیزیکی کمی دارند ، کابل کشی های زیر زمینی و در کانال کابل . این کابل ها مقاوم در برابر افزایش یا کاهش ناگهانی و کوتاه مدت دمای محیط عملکرد میباشند.

مدل های مقاوم در برابر حریق  این کابل ها که دارای خاصیت  بدون گاز هالوژن و بازدارنده شعله میباشند ، مناسب استفاده در محیط های که خطر وجود حریق از حساسیت بالایی برخوردار است هستند مانند  ساختمان های بلند مرتبه با جمعیت بالا، بیمارستان ها و مراکز درمانی ، فروشگاه ا و مراکز خرید. استفاده از پوشش میکا به دور هادی در کابل های نسوز برق باعث شده است تا انتقال برق برای بازه زمانی استانداردی در حین حریق  جریان داسته باشد و از قطع شدن مدار جلوگیری میکند .