كابل هاي برق  ۲MKABLO  در رنج ولتاژ ۳۰۰ ولت تا ۱ كيلو ولت  موجود مي باشد و در انواع تك رشه و چند رشته توليد ميشوند. بنا بر نوع پوشش و نيز كارايي آن قابليت قرار گيري ،‌نصب و راه اندازي در شرايط مختلف محيطي و مكاني قابل اجرا است .

گروهي از اين كابل ها بر اساس نوع ساخت و لايه هاي پوششي و محافظتي خود قابل استفاده در محيط هايي سخت كه دماي كار بالاي ۹۰ درجه  دارند و فضا هاي  داخلي و خارجي و فضاهايي كه محافظت  مقومت فيزيكي كمي دارند ، كابل كشي هاي زير زميني و در كانال كابل . اين كابل ها مقاوم در برابر افزايش يا كاهش ناگهاني و كوتاه مدت دماي محيط عملكرد ميباشند.

مدل هاي مقاوم در برابر حريق  اين كابل ها كه داراي خاصيت  بدون گاز هالوژن و بازدارنده شعله ميباشند ، مناسب استفاده در محيط هاي كه خطر وجود حريق از حساسيت بالايي برخوردار است هستند مانند  ساختمان هاي بلند مرتبه با جمعيت بالا، بيمارستان ها و مراكز درماني ، فروشگاه ا و مراكز خريد. استفاده از پوشش ميكا به دور هادي در كابل هاي نسوز برق باعث شده است تا انتقال برق براي بازه زماني استانداردي در حين حريق  جريان داسته باشد و از قطع شدن مدار جلوگيري ميكند .